Українські водії швидко знайшли альтернативу “євробляхам”

Українські водії швидко знайшли альтернативу “євробляхам”
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Водії продовжують шукати нові схеми економії при ввезенні автомобілів з-за кордону.

Незважаючи на пожвавлення українського ринку нових автомобілів, ввозять машини з єврономерами теж достатньо, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Так, наприклад, у Львові переважають авто з польськими номерами, а на сході країни популярністю користуються автомобілі з російською реєстрацією, які ввозять через Білорусь.

Такі машини, як правило, на 20-30 відсотків дешевше аналогічних моделей в Україні. Про це повідомив гендиректор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів (ВААІД) Олег Назаренко.

Як раніше писала “Народна Правда”, аналітики переконані, що український бюджет втратив величезні суми коштів через автомобілі на європейських номерах. Зараз на території держави перебуває безліч авто з іноземною реєстрацією, власники яких порушили термін перебування в Україні. 

Додамо, що Державна фіскальна служба (ДФС) України заявила, що зараз на території країни перебуває 425,4 тисячі автомобілів з іноземною реєстрацією. За статистикою надходження коштів від митного оформлення транспортних засобів за 2017 рік можна зробити висновки, що український бюджет отримав би колосальні суми, якби процедура розмитнення авто на єврономерах була дотримана. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...