Під Верховною Радою почався протест на захист української мови — фото

Під Верховною Радою почався протест на захист української мови — фото
Автор в Новини

У центрі Києва під будівлею Верховної Ради почався масштабний мітинг на захист української мови та проти прийняття скандального законопроекту.

Про це повідомляє Obozrevatel. Нагадаємо, ініціатором скандального законопроекту виступив «слуга народу» Мксим Бужанський.

Сотні українців прийшли в центр Києва прапорами і плакатами, зокрема з написами «Армія! Віра! Мова!»

Як відомо, сьогодні, 16 липня в Раді планували розглянути скандальний законопроект №2362 «Про внесення змін в деякі законодавчі акти України щодо навчання державною мовою у вищих навчальних закладах», який ініціював Бужанський. ,

Крім іншого, законопроект дозволяє навчання у школах не державною мовою.

Під Верховною Радою почався протест на захист української мови — фото Під Верховною Радою почався протест на захист української мови — фото Під Верховною Радою почався протест на захист української мови — фото Під Верховною Радою почався протест на захист української мови — фото Під Верховною Радою почався протест на захист української мови — фото

Під Верховною Радою почався протест на захист української мови — фото

Як ми вже повідомляли, 15 липня під стінами Верховної Ради пройшла акція протесту — представники різних регіонів України виступили проти укрупнення районів.

А також трасу Київ-Чоп в районі Житомира перекрили ветерани АТО, які організували акцію протесту з-за проблем з видачею земельних ділянок.

Джерело: Народна Правда