Розслідування: Ткаченко і Пальчевський через ТОВ «Українська мрія» пов’язані з найближчим колом Путіна

Розслідування: Ткаченко і Пальчевський через ТОВ «Українська мрія» пов’язані з найближчим колом Путіна
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Міністр культури України Олександр Ткаченко та підприємець Андрій Пальчевський тісно пов’язані з російським бізнесом і лобіюють в Україні інтереси Кремля. Про це йдеться в розслідуванні ветерана АТО, блогера Ярослава Бондаренка.

Loading...

 «Мова піде про слугу Коломойського, ексгендиректора телеканалу «1+1», нині міністра культури України Олександра Ткаченка, вже відомому всім, як Саша Трухановський», – зазначив блогер.

За його словами, Ткаченко, відразу ж після призначення на посаду «відкрито почав проводити прокремлівську політику»: почав захищати російських акторів, які потрапили під українські санкції через підтримку окупації Криму, а також лобіювати показ в нашій країні російських серіалів.

Нинішній міністр культури України тісно пов’язаний з великим російським бізнесом. Так, 22 червня Ткаченко заявив, що продав банкіру Олександру Морозову свою частку в «Одеської кіностудії».

Примітно, Морозов є одним із засновників ТОВ «Українська мрія».

«Ця компанія прославилася просуванням «русского мира» в Україні», зазначає Ярослав Бондаренко.

Одним з власників «Української мрії» є український бізнесмен Андрій Пальчевський – проросійський політик, випускник Московського військового інституту міністерства оборони СРСР, який готував кадри для російської розвідки.

Але головна фігура в «Українській мрії» це російський підприємець і голова Російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв.

«16 червня 2020 року президент РФ Володимир Путін доручив Дмитрієву встановити прямі особисті контакти з президентом України Володимиром Зеленським», повідомляє блогер.

За його даними, Дмитрієв повинен встановити контакт із Зеленським, щоб обговорити «спірні» питання, а також комплекс інвестиційних пропозицій Україні. На український напрямок Дмитрієв отримав бюджет у 5 млрд дол.

«Кирило Дмитрієв входить до кола найближчого спілкування Путіна. Путін йому довіряє і прислухається до його думки… ЦРУ вважає його керівником особистої розвідки Путіна», – повідомляє Ярослав Бондаренко.

Очевидно, що Ткаченко і Пальчевський – це слухняні виконавці вказівок Дмитрієва та інших кремлівських кураторів. Судячи з їх проросійським заяв – цей факт з кожним днем викликає все менше сумнівів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...