Як не розтовстіти у відпустці: дієві лайфхаки

Прості поради допоможуть не набрати зайвої ваги і не зіпсувати відпочинок

Як не розтовстіти у відпустці: дієві лайфхаки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Відпустка – час, коли кожному хочеться відпочити по повній, а тому в цей час дуже складно дотримуватися правильного харчування. Адже смачна їжа, необмежений доступ до солодощів, алкоголь в надлишку і багато інших спокус – все це  дуже  розслабляє самоконтроль людини і примушує набирати зайві кілограми.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ІА “Версія”.

Експерти назвали найбільш очевидні, однак не надто популярні серед відпочиваючих лайфхаки – нескладні правила допоможуть вам не погладшати у відпустці.

По-перше, не варто забувати про фізичні навантаження і хоча б частково стежити за харчуванням, не дозволяючи надмірностей.

Наприклад, лайфхак з поділом харчування по калорійності: до полудня можна дозволяти собі калорійні продукти і солодке. Після обіду краще обмежитися низькокалорійної їжею і фруктами.

Також експерти радять пити більше рідини, щоб не набрати зайву вагу у відпустці. Але ця порада працює не тільки під час відпочинку. Води в чистому вигляді краще пити якомога більше в будь-який час року, незалежно від того у відпустці ви або в повсякденній рутині.

Насправді, лайфхаків із схуднення дуже багато. Всі вони можуть спрацювати, але це залежить тільки від людини і її бажання мати гарний вигляд під час і після відпустки. Найкраще переглянути своє ставлення до відпустки. Це час відпочинку від роботи, але ніяк не від самої себе.

Нагадаємо, серед найбільш просунутих любителів здорового способу життя останнім часом почали входити в моду гребінці для тіла. Вважається, що розчісування тіла цими нехитрими пристроями покращує стан шкіри і дозволяє боротися з целюлітом, затримками вологи в організмі, сухістю, має омолоджувальну дію  і дозволяє боротися із зайвою вагою.

Нагадаємо також, незважаючи на стійкий міф про те, що «їсти після 18 годин шкідливо», сучасні дієтологи попереджають, що лягати спати з порожнім шлунком шкідливо для психічного здоров’я. Почуття голоду створює стрес для організму, посилюючи занепокоєння, що перешкоджає повноцінному відпочинку.

Джерело: Народна Правда