Долар впаде ще більше: експерти дали невтішний прогноз

Стабілізація економіки наступила набагато раніше, але «у людей був страх війни» і рівень доларизації не падав

Долар впаде ще більше: експерти дали невтішний прогноз
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

У 2020 році, якщо в українській економіці не станеться чогось екстраординарного, долар може подешевшати ще більше, впавши до позначки в 21 гривень за долар.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, такий прогноз Фактами озвучив аналітик “Інвестиційної групи УНІВЕР” Михайло Федоров.

Loading...

Експерт бачить дві причини, які зміцнюють гривню: макроекономічна стабілізація економіки після кризи минулих років і значне падіння страхів і ризиків війни.

На його думку, ці фактори призвели до зростання економічної активності людей і зниження доларизації економіки. Усі інші фактори є лише похідними від цих, основних.

“Рік тому в країні був фактично воєнний стан, а гроші, як відомо, бояться військових ризиків. У нинішньому ж році військові страхи та, відповідно, ризики стали знижуватися. Причому в цьому питанні неважливо, коли де-факто скоротилися ризики, важливо те, коли гроші перестали “боятися”, — пояснив аналітик.

Тим часом керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин заявив, що ймовірно, найближчим часом гривня продовжить зберігати свою стабільність або навіть ще трохи зміцниться, рухаючись в коридорі 23,4-23,5 гривні за долар.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...