Медведчук – Зеленському: Затверджений вами меморандум з МВФ передав заходу всю повноту управління Україною в економічній, соціальній та гуманітарній сферах

Медведчук – Зеленському: Затверджений вами меморандум з МВФ передав заходу всю повноту управління Україною в економічній, соціальній та гуманітарній сферах
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя”, народний депутат Віктор Медведчук звернувся з новим листом до президента України Володимиру Зеленському. У ньому опозиційний політик вказує главі держави, що меморандум, який був підписаний з МВФ, не допоможе нашій країні, а навпаки, передав «західним господарям» повноту влади практично у всіх сферах країни.

Loading...

«Останні шість років наша країна втрачає незалежність і суверенітет. Цей процес вже зведено в ранг державної політики. А меморандум з МВФ, затверджений Вами, став завершальним акордом у передачі Заходу всієї повноти управління Україною в економічній, соціальній і гуманітарній сферах, а також у передачі під домінуючий зовнішній контроль формування та функціонування законодавчої, виконавчої і судової гілок влади», – підкреслив Віктор Медведчук.

Він закликав Зеленського зробити свій вибір, і остаточно визначитися, на чиєму боці керівник держави.

«З ким Ви, Володимире Олександровичу? З міжнародними ляльководами, які використовують нашу країну в своїх цілях, або з Україною, незалежність і суверенітет якої безсовісно потоптали і віддали на заклання горе-реформаторам, які продовжують проводити над країною смертельно небезпечні експерименти? Прийшов час визначитися, хто Ви – Президент України або просто начальник колоніальної адміністрації? Це важливий вибір, і часу на коливання у Вас немає. Настав час вирішити, пане Президенте, з ким Ви і чиї інтереси захищаєте – інтереси країни і Українського народу або заокеанських господарів і міжнародних спекулянтів, які на Ваших очах нищать нашу країну», – підкреслив Віктор Медведчук.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...