Молода українка вчинила самогубство на очах маленької дочки — фото

Молода українка вчинила самогубство на очах маленької дочки — фото
Автор в Новини

В Черкаській області, в Звенигородці після сварки з батьками викинулася з вікна 29-річна Інна Донцова. Трагедія розігралася на очах її маленької дочки.

Про це пише видання «Вісті Черкащини».

Все сталося 13 липня близько 22:00. Дівчина зіскочила з 4-го поверху і впала на металевий гараж. Все це бачила її 3-річна дочка.

Жінка, яка живе по сусідству, розповідає, що чула за вікном моторошний гуркіт.

«Вибігла подивитися. Подивилася на дах гаража, але нічого ще не помітила. Тут опускаю очі вниз — лежить Інна і не рухається. Тоді вибіг її батько. Поки чекали «швидку», сидів біля неї і мовчав. Кажуть, її довели до цього самі батьки», — розповідає Антоніна Побиянская.

За словами сусідки, ніяких скандалів раніше не було чутно. Про батьків Інни і про неї саму більшість сусідів висловлюється позитивно.

«Інну знала тільки з хорошої сторони. Завжди з дитиною гуляла. Я, бувало, їй на свої проблеми скаржилася. Вона вислуховувала. Дуже хороша. Кажуть в той день батьки були в гостях. Прийшли додому і все було тихо. Як вона зважилася на таке … Я чула, як її дитина стояв на балконі і плакала. Кликала маму», — розповіла Антоніна.

Видання також повідомляє, що Інна Донцова була в декретній відпустці, а перед цим рік пропрацювала в управлінні соціального захисту. Під час відпустки влаштувалася в салон краси.

Кажуть, що у молодої мами не було шансів вижити, коли її привезли в лікарню, мозок загинув.

«У неї була важка черепно-мозкова травма. Мозок був розчавленим», — говорить керівник ВПП «Звенигородської ЦРЛ» Вардан Айрапетян.

«Нижня щелепа, ребра і таз були зламані. Шансів вижити не було. Зіниці не реагували на світло», — додав він.

За інформацією з джерел у правоохоронних органах, у той день батько лаяв дочка і нібито вдарив її ременем. Коли повернувся в кімнату, дівчина вже лежала під хатою. Правоохоронці розглядають версію доведення до самогубства. В її кімнаті знайшли блокнот, у якому вона описувала своє життя.

Молода українка вчинила самогубство на очах маленької дочки — фото

 

Джерело: Народна Правда