Віктор Медведчук повторно звернувся з відкритим листом до Володимира Зеленського

Віктор Медведчук повторно звернувся з відкритим листом до Володимира Зеленського
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук повторно звернувся з відкритим листом до Президента України Володимира Зеленського:

Шановний Володимире Олександровичу!

Loading...

Як юрист юристу вважаю за необхідне нагадати, що посада Президента – це посада Гаранта дотримання Конституції. При цьому Конституція – інструмент захисту народу, а Президент – захисник народу. Український народ сьогодні, як ніколи раніше, потребує Вашого захисту.

Українці стали заручниками численних соціальних, економічних, політичних і кримінальних злочинних посягань. Їх життя нагадує біг по колу, причому на кожному витку вони опускаються все нижче і нижче.

На самому нижньому, побутовому рівні відбувається маса злочинних посягань на права громадян через сформовані тенденції, коли злочинні елементи прикриваються націонал-патріотичними гаслами. І українці страждають від таких злочинних угрупувань. Ні правоохоронні органи, ні судова система не здатні покласти край цьому беззаконню.

Монополія на насильство має належати обраній народом владі, а не націонал-радикалам, яких певні політичні сили ставлять над законом і використовують у своїх цілях.

Прийшов час, Володимир Олександрович, визначитися, з ким Ви – з жертвою або з катом, з людьми, які поставили себе над законом, або з громадянами, яких Ви, як Гарант дотримання Конституції, повинні захистити. Або Ви на стороні Закону, або Ви стаєте на бік тих, хто витирає об нього ноги. Зробіть свій вибір.

Вам, звичайно, відомо, що провласні спекулянти і шахраї, прикриваючись псевдонауковими гаслами, безкарно грабують країну. Вони видають її зубожіння за прогрес, а розвал економіки – за успішні реформи. З України викачують за кордон мільярди, щоб потім брати мільйони у вигляді кредитів з цих грошей і, зрозуміло, повертати з відсотками. Ні для кого не секрет, що від таких реформ страждає народ: пенсіонер, який все життя працював на цю країну; простий трудівник, який ледве зводить кінці з кінцями, у тому числі через непомірні житлово-комунальні тарифи; молоді люди, позбавлені перспектив і можливості реалізувати своє право на працевлаштування, отримання житла та гідний рівень життя для себе і своїх дітей.

Настав час вирішити, з ким Ви, Володимир Олександрович, – з грабіжниками або з пограбованими, з людьми, розбагатівшими на зубожінні народу, або з громадянами, відкинутими за поріг бідності і які потребують Вашого захисту. Ви повинні зробити свій вибір!

Останні шість років наша країна втрачає незалежність і суверенітет. Цей процес вже зведено в ранг державної політики. А меморандум з МВФ, затверджений Вами, став завершальним акордом у передачі Заходу всієї повноти управління Україною в економічній, соціальній і гуманітарній сферах, а також у передачі під домінуючий зовнішній контроль формування та функціонування законодавчої, виконавчої і судової гілок влади.

З ким Ви, Володимире Олександровичу? З міжнародними ляльководами, які використовують нашу країну в своїх цілях, або з Україною, незалежність і суверенітет якої безсовісно потоптали і віддали на заклання горе-реформаторам, які продовжують проводити над країною смертельно небезпечні експерименти?

Прийшов час визначитися, хто Ви – Президент України або просто начальник колоніальної адміністрації? Це важливий вибір, і часу на коливання у Вас немає.

Настав час вирішити, пане Президенте, з ким Ви і чиї інтереси захищаєте, інтереси країни і Українського народу або заокеанських господарів і міжнародних спекулянтів, які на Ваших очах нищать нашу країну.

Зробіть вибір, якого чекає від Вас народ. Вибір, в ім’я якого Ви отримали найвищий за всю історію України мандат народної довіри. Виконайте обіцянки, дані українцям, забезпечте захист їх прав і свобод, захистіть їх від свавілля і грабунку, захистіть суверенітет і незалежність України.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...