У Франції триває масштабна пожежа в одному з найбільших готичних соборів

У соборі Святих Петра і Павла у французькому місті Нант сталася сильна пожежа.

У Франції триває масштабна пожежа в одному з найбільших готичних соборів
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В субботу, 19 липня у місті Нант на заході Франції сталася масштабна пожежа в кафедральному соборі святих Петра і Павла. Це один із найбільших готичних соборів у країні і найбільший у регіоні Бретань.

Про цю інформацію повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Повідомляється, що пожежа не нанесе великих збитків загальній структурі будівлі, однак якої шкоди буде завдано інтер’єру та реліквіям собору, поки невідомо.

Понад 100 людей гаситимуть пожежу щонайменше до кінця дня. Про це повідомив в ефірі BFM начальник регіональної пожежної охорони генерал Ролан Ферлах. За його словами, пожежа почалася в тій частині собору, де розташований великий орган. Він повністю знищений вогнем, а балкон, на якому він перебував, може обвалитися.

Собор у Нанті будувався понад 450 років, він був закладений у 1434 році, а завершений у 1891-му. У 1972 році покрівля собору повністю згоріла і була відновлена через три роки.

Зазначається, що виникла пожежа близько 8.00. У місцевій прокуратурі не виключають кримінального сліду у справі.

Собор Святих Петра і Павла в Нанті є однією з найбільших готичних церков Франції. Адже висота цього собору лише на 6 метрів нижча Собору Паризької Богоматері.

Нагадаємо, що 17 липня стався вибух біля станції метро Шулявська у місті Києві.

Джерело: Народна Правда