Бойовики пропускають людей через КПВВ на Донбасі за списками — ООС

Бойовики пропускають людей через КПВВ на Донбасі за списками — ООС
Автор в Новини

Командування операції Об’єднаних сил повідомило, що отримало від Тристоронньої контактної групи інформацію про те, що проросійські бойовики здійснюють пропуск людей через КПВВ на Донбасі за списками.

«У зв’язку з цим інформуємо про те, що збройні формування РФ можуть не пропускати людей через лінію розмежування, спираючись на дані списків. Просимо врахувати цю інформацію при плануванні поїздок» , — йдеться в повідомленні.

Loading...

У штабі запевнили, що українська сторона в подальшому проводить пропускні операції і в умовах карантину надає можливість переміщення через КПВВ «Станиця Луганська», «Маріїнка», «Новотроїцьке» в певний час.

Бойовики на своїх сайтах пишуть, що для в’їзду на непідконтрольні української влади території, людині треба подавати запит через сайт так званого «глави ДНР» і «оперативний штаб» бойовиків, і тільки після їх розгляду, дається відповідь про право в’їзду .

Зазначимо, що пункти пропуску на Донбасі почали відновлювати роботу в червні. До цього їх робота була обмежена у зв’язку з пандемією COVID-19.

Нагадаємо, що бойовики на Донбасі використовували заборонену зброю.

Також, за минулу добу на Донбасі було скоєно 13 обстрілу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...