ДСНС оголосили штормове попередження на заході України

ДСНС оголосили штормове попередження на заході України
Автор в Новини

В Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомили, що 19 липня вдень у Карпатах та на Закарпатті очікуються значні дощі, які оцінюються в перший (жовтий) рівень небезпеки.

Згідно з повідомленням, станом на ранок 19 липня на території західних областей підтоплених населених пунктів немає. У той же час до 20 липня на річках Прип’ять та Стохід у Волинській області буде утримуватися перевищення позначки затоплення сільськогосподарських угідь, присадибних ділянок в окремих прирічкових населених пунктах Ратневском і Любешевском районів.

Loading...

Також до 20 липня на річках басейнів Сяну, Дністра (Львівська, Івано-Франківська обл.) очікується підйом рівнів води на 0,2-1 метра.

«Можливий вихід води на окремих ділянках річкових заплав, без залишку негативних наслідків. При значних дощах можливе формування значного місцевого і схильного стоку» , — йдеться в повідомленні.

Крім того, 19 липня в Хмельницькій, Миколаївській, Херсонській, Донецькій областях та в Криму переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки, попереджає ДСНС.

Нагадаємо, що наприкінці червня захід України вразили сильні повені, які завдали значних руйнувань і підтоплення.

За даними Укргідрометцентру, у наступні дві доби в західних областях України будуть переважати дощі з грозами, температура вдень 21-26 тепла.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...