Карантин в Україні: до ослаблення карантину не готові вісім областей

Карантин в Україні: до ослаблення карантину не готові вісім областей
Автор в Новини

В Україні покращилася епідситуація. Станом на 19 липня в країні зафіксували спад добового приросту хворих коронавірусом. Незважаючи на це, за інформацією Минздрававісім областей не готові до ослаблення карантину, столиці в цьому списку немає.

Про цієї інформації повідомляє Zavtra.

Loading...

До ослаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Харківська і Чернігівська області.

Найгірша ситуація з вірусом у Львівській (8000 випадків), Чернівецькій (5311 випадків) та Рівненській (5082 випадку) областях.

Лідером серед міст за кількістю хворих продовжує бути Київ — 6884 підтверджених випадки коронавіруса. Хоча за добу в місті зафіксували значно менший показник добового приросту хворих, ніж за попередні дні — 87 нових хворих.

найскладнішою епідситуація продовжує бути в Дарницькому районі столиці — 1130 випадків.

Карантин в Україні: до ослаблення карантину не готові вісім областей

Позитивні новини також є: Міністерство охорони здоров’я змінив критерії, за якими відносять країни до червоної та зеленої зон. Воно збільшило поріг активних хворих коронавірусом з 40 до 55 чоловік на 100 тис. населення.

Відтепер зелений список поповнився новими країнами, а українці можуть не перебувати на самоізоляції після повернення з курортів Албанії, Болгарії, Єгипту, а також Румунії, Сербії та Чехії.

Нагадаємо, що коронавірус в Україні 19 липня подтвердили у 731 людини. Всього зафіксували 58842 випадку Covid-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...