Суддя Вовк заперечує вручення йому підозри

Суддя Вовк заперечує вручення йому підозри
Автор Желізняк Олександр в Новини

Голова Окружного адміністративного суду Києва Вовк стверджує, що йому не вручали підозра детективи, як про це повідомили в Національному антикорупційному бюро України.

Про цю інформацію повідомляє Zavtra.

Loading...

«Мені ніхто не вручав ніяких підозр. Я зараз перебуваю у відпустці, після завершення якого правовим шляхом і в порядку передбачених законом буду доводити свою правоту. Я також хочу висловити слова підтримки суддям ОАСК, безсумнівно втомленим від нескінченних обшуків та безпідставних звинувачень, які лунають на адресу суду з вуст псевдоактивистов і псевдожурналістів» , — Вовк написав у фейсбуці 18 липня.

Він заявив, що обшуки в суді є «черговою спробою тиску на ОАСК» і на нього особисто.

«Але я у відставку не піду. Це політика. Якщо ж говорити про право, а не про політику, то потрібно зазначити, що чергові «підозри» оголошені на ті ж факти, що і рік тому. Фактами, яким вже була дана певна оцінка. За яких експертизи, які доводять фальсифікацію записів. За якими порушені всі можливі норми КПК. Що стосується по-новому фальсифікованих плівок, то раджу наступного разу пошукати більш продуктивних і креативних режисерів. Рік «клеїти» сценарій узурпації влади — це потрібно вміти» , — заявив Павло Вовк.

Нагадаємо, що 17 липня стало відомо про обшуки в Окружному адміністративному суді Києва, після чого детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру чолі ОАСК Павла Вовка, його заступник та ще п’яти суддям.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...