Ефективно омолодити обличчя допоможе цей спосіб

Ефективно омолодити обличчя допоможе цей спосіб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Американські вчені встановили: щоб виглядати молодше без втручання пластичних хірургів, досить по півгодини в день займатися мімічної гімнастикою. Такий висновок зроблено на підставі результатів експерименту за участі 16 жінок у віці від 40 до 65 років.

Протягом 20 тижнів ці жінки разом з інструкторами виконували комплекс з 32 мімічних вправ. Надалі ще протягом 20 тижнів вони робили лицьову гімнастику вже вдома, займаючись по півгодини в день. При цьому учасниць постійно фотографували, повідомляє “Народна Правда” з посиланням на medikforum.ru.

Loading...

Знімки жінок, зроблені в різні моменти експерименту, показували для оцінки передбачуваного віку стороннім дерматологів. Спочатку ті припустили, що середній вік учасниць становить 50,8 років. Коли зовнішній вигляд жінок попросили оцінити після курсу мімічної гімнастики, рецензенти вже припустили, що їм, в середньому, трохи більше 48 років.

Провідний автор дослідження Мурад Алам зазначив, що завдяки лицьовій гімнастики підшкірні м’язи стають більш розвиненими і роблять обличчя більш об’ємним, що і дає ефект молодості.

Нагадаємо, французькі косметологи зібрали 5 найпоширеніших помилок, які найчастіше допускають при догляді за шкірою навколо очей.

Нагадаємо також, “непереможну п’ятірку” продуктів, які найбільш багаті корисними для шкіри речовини, можна як просто є, так і використовувати для приготування різних масок і кремів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...