Медики назвали ознаки того, що печінка переповнена токсинами

Медики назвали ознаки того, що печінка переповнена токсинами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Печінка – орган, який відповідає за наш загальний фізичний стан і здоров’я. Ми живемо в світі, який повний шкідливих речовин, як в повітрі, яким ми дихаємо, так і в їжі, яку ми їмо. Все це відбивається на печінці.

Здорова печінка здатна фільтрувати все, що приймає (через сечу і кал). Саме тому в організмі здорової людини залишається все тільки корисне. А ось якщо печінка пошкоджена алкоголем, вірусами або хімічними речовинами, то вона не в змозі боротися з токсинами. Це може привести до появи зайвої ваги, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на healthystyle.info.

Млява печінка призводить до відкладення токсинів в жирах. Це заважає скинути вагу. Якщо ви займаєтеся спортом, правильно харчуєтеся, але ваша печінка нездорова – вам не вдасться схуднути.

Ось ранні ознаки того, що ваша печінка перевантажена токсинами:

1. У вас не виходить схуднути;

2. Зміни шкіри:
жовтуватий відтінок;
запалення, свербіж, надчутливість;
маленькі червоні крапки на шкірі.

3. Потемніння сечі або кривавий, чорний кал;

4. Зміни в животі:

хронічні спазми в нижній частині живота;
гази.

5. Хронічна втома і слабкість.

Будь-який з цих симптомів, особливо в поєднанні з іншими, повинен стати приводом негайно звернутися за медичною допомогою.

Як раніше писала “Народна Правда”, незважаючи на здатність печінки самовідновлюватися після отруєнь, інфекцій, травм і т.д., цьому органу можна сильно нашкодити не тільки алкоголем або сигаретами. Велика кількість шкідливої ​​їжі, яку ми в зимовий час їмо частіше, а також наш звичний спосіб життя негативно впливає на печінку.

Нагадаємо, що печінка є не лише головним фільтром організму, а й органом-“фабрикою”, що виробляє життєво важливі клітини. 

Джерело: Народна Правда