Нардеп Третьякова закликала легалізувати секс-індустрію в Україні

Нардеп Третьякова закликала легалізувати секс-індустрію в Україні
Автор в Новини

Народний депутат від «Слуги народу», голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова виступає за легалізацію секс-індустрії, адже держава не може контролювати роботу людей, які не платять податки.

Таку думку Третьякова озвучила в інтерв’ю hromadske, передає Zavtra.

Loading...

Вона уточнила, що є прихильницею легалізації в Україні все, що можливо».

«Секс-індустрія — це одна з найстаріших, кажуть, професій … Вона є, була і буде. А ті, хто її організовують так звані сутенери, [працюють] в «чорної» частини спектру економіки. Вони отримують прибутку … і не платять податки », — сказала депутат.

Проте, за її словами, з цієї сфери потрібно «прибрати» явища морального характеру (приниження, елементи торгівлі людьми).

«Їх (явища — ред.) можна прибрати, якщо вивести під прожектор і показати. Є ліцензія, є медичні огляди, є цивілізовані правила гри, як це відбувається. Коли є ліцензія і коли це цивілізовано, це можна контролювати», — додала Третьякова.

При цьому вона відповіла на питання, чи потребують працівники сфери секс-індустрії соціального захисту. На її думку, на соцзахист може розраховувати будь-який громадянин України: «Людина, яка працює у цій сфері, буде вимагати від держави пенсійне забезпечення, якщо з ним щось трапиться в сенсі нещасного випадку і це приведе, наприклад, до інвалідності і потребують догляду, то соціальні служби будуть підключатися».

Нагадаємо, не так давно голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова потрапила в скандал після заяви про «дітей низької якості».

Раніше 88 народних депутатів (більшість від «Слуги народу») на чолі з Мариною Бардіної зарегистрировали законопроект, який може дозволити чоловікам брати 3-річну відпустку по догляду за дитиною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...