Названо продукти, які компенсують відсутність сексу

Названо продукти, які компенсують відсутність сексу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Секс є важливою складовою гарного самопочуття та здоров’я дорослої людини. Відсутність статевого життя загрожує передчасним старінням організму і постійною апатією. Проте, поліпшити настрій при тривалій відсутності сексуальних контактів допоможе спеціальна дієта.

Гормони, які виділяються під час заняття сексом, дуже цінні для нашого організму. Його відсутність може призводити до небажаних наслідків. Але, як стверджують дієтологи, секс можна замінити звичайними продуктами, які з легкістю можна купити в будь-якому магазині, повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Сегодня.

Loading...

Під час статевого акту активно виробляються дофамін (гормон, який приносить задоволення) і серотонін (гормон настрою). Після закінчення акту до крові викидаються гормони щастя – ендорфіни. Це і дозволяє назвати секс справжнім “антидепресантом”.

Тому відсутність статевого життя часто має свої наслідки – у вигляді хвороб, передчасного старіння організму і постійної апатії.

На думку дієтологів, певне меню може запустити в організмі процеси, які максимально схожі на ті, що виникають під час сексуального контакту. Інгредієнти сексуального раціону: банани, молоко, інжир, жирна риба, шоколад.

Нагадаємо, за висновками лікарів, деякі улюблені чоловіками страви загрожують чоловічим безпліддям.

Додамо, осінь з її похолоданнями та дощами робить наш організм вразливим до застуд, а настрій – до меланхолії. Ми розповімо, що їсти, щоб почуватися добре та мати змогу насолоджуватися цією гарною порою року.

Крім того, у сучасному світі панує думка, що вживання яскравих вітамінів з аптечних пляшечок може вирішити будь-яку проблему – від депресії до тьмяного кольору обличчя. Але таке самолікування не лише не дає бажаних результатів, але й може сильно нашкодити здоров’ю.

Нагадаємо також, із настанням осені багато людей відчувають брак енергії, сонливість, можливе посилення проблем з пам’яттю. Це означає, що організм потрібно активно насичувати вітамінами. У зв’язку з цим слід приділити особливу увагу щоденному раціону, оскільки через його недостатню якість люди недоотримують необхідні речовини.

Раніше ми також повідомляли про корисні властивості чаю. Чорний чай прекрасно бадьорить наш організм, а зелений чай тонізує і допомагає схуднути.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...