Ситник пообіцяв Порошенку закрити всі його справи за збереження своєї посади?

Ситник пообіцяв Порошенку закрити всі його справи за збереження своєї посади?
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Минулої середи в українського народу виникла надія, що вони живуть у правовій державі. Але не прожила ця надія і доби! У цей день парламент провів найкоротший позачергове засідання. На порядку денному стояв проект закону №3133, який давав можливість нарешті звільнити діючого директора НАБУ, корупціонера (це підтверджено судами двох інстанцій) Артема Ситника з мінімальним ризиком для скасування такого рішення в суді.

Loading...

Але питання було знято з розгляду. Що ж сталося? Що за жонглювання такими найважливішими питаннями?

Пояснимо.

Нардеп Дубинський, голосно, в публічній площині, звинуватив главу фракції “Слуга народу” Давида Арахамію в саботажі. Мовляв останній, відомий своїми порохоботськими нахилами, ходив і відмовляв, разом з головою антикор-комітету Радіною (співробітницею активіста Шабуніна, пов’язаної з Рябошапкою і київськими забудовниками), депутатів не голосувати за цей проект закону під різними приводами.

Але ніхто і не розраховував, що “соросята” в лавах “Слуг народу” законопроект підтримають. Так що підривна діяльність Радіної і Арахамії навряд чи б зіграла вирішальну роль. Зате прогин зарахували.

Той факт, що серед співавторів законопроекту був Олексій Гончаренко, говорив про те, що Європейська Солідарність готувалася хоч частково, але давати за нього голоси.

Але в останній момент, вранці, в день голосування, Петро Олексійович дав команду своїй фракції і всім співчуваючим – не підтримувати цей проект закону.

Наше джерело в Євросолідарності каже, що цьому передували його нічні домовленості з Ситником. Нібито останній пообіцяв залагодити всі питання в НАБУ, пов’язані з Петром Порошенком, і його найближчим оточенням. Плюс Артем Ситник пообіцяв влаштувати черговий наїзд на Київський окружний адміністративний суд, щоб відвернути в інформаційному полі уваги від розмови Порошенка з Путіним, де останній міцно тиснув йому руку і обіймав.

Ця ситуація зіграла б на руку заїждженим розповідям Порошенка«про погані суди і його політичні переслідування». А для грантоїдів стала б хорошим приводом кричати про необхідність чергового реформування судів під наглядом іноземців.

Інтереси Ситника і Порошенка настільки збіглися, вони в той момент виявилися настільки потрібними один одному, а їх домовленість виявилося настільки міцна, що вже на наступний день НАБУ, через спробу організації обшуку вдома у кандидата на посаду голови НБУ Кирила Шевченка, хотіло заблокувати у Верховній Раді його призначення: кандидат просто не зміг би фізично з’явитися в парламенті. Але ненависть до продажних «договорняків» серед нормальної частини спецслужб настільки сильна, що супер-секретна інформація вийшла з стін НАБУ. Кирила Шевченка попередили і він встиг виїхати з дому, залишивши змовників з носом.

Як ми знаємо, Шевченка не підтримували фракції Голос і Європейська солідарність…

Вже для всіх очевидно, що чинна влада не збирається особливо щось міняти. «Слуги» не мають волі і бажання вигнати агентів зовнішнього впливу, які наполягають на тому, щоб Ситник залишився на посаді, що працюють на Порошенка і впроваджених у правоохоронну систему – і на керівні посади, і як виконавці. Про що можна говорити, про які зміни, якщо затяті і відкриті порохоботи, без тіні збентеження, проявляють активність прямо всередині монобільшості!

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...