У Чорному морі стартували навчання Sea Breeze: вражаючі фото

У Чорному морі стартували навчання Sea Breeze: вражаючі фото
Автор в Новини

В Україні в Чорному морі стартували міжнародні навчання Sea Breeze. У зв’язку зі світовою пандемією коронавіруса, в цьому році навчання будуть проходити виключно в морі з залученням авіації.

Про це сообщает АрміяInform.

Loading...

«Участь Сполучених Штатів у цих багатонаціональних навчаннях вкотре підтверджує прихильність ВМС США і 6-го флоту зокрема наших союзників і партнерів по НАТО. Вчення «Сі Бриз» є реальною демонстрацією рішучості США щодо колективного захисту Європи», — зазначив командувач 6-го флоту ВМС США віце-адмірал Юджин Блек.

Основне призначення Sea Breeze — це підтримання стабільності і безпеки в Чорноморському регіоні, підкреслює Олексій Неижпапа. Однією з головних завдань навчань є відпрацювання операцій за стандартами Альянсу, спрямованих на забезпечення миру і безпеки в кризовому регіоні.

Також у зв’язку з переходомо української армії на стандарти НАТО, в ході навчань корабельно-катерна тактичні групи українських ВМС повинні отримати необхідний рівень сумісності бойових і оперативних можливостей діяти у взаємодії з кораблями Альянсу.

В Sea Breeze 2020 візьме участь приблизно дві тисячі осіб із дев’яти країн, у тому числі більше 20 кораблів, а також літаки, гелікоптери тощо. Крім України і США, в навчаннях візьмуть участь військові Болгарії, Грузії, Норвегії, Франції, Румунії, Іспанії та Туреччини.

У Чорному морі стартували навчання Sea Breeze: вражаючі фото У Чорному морі стартували навчання Sea Breeze: вражаючі фото У Чорному морі стартували навчання Sea Breeze: вражаючі фото У Чорному морі стартували навчання Sea Breeze: вражаючі фото

Як ми вже повідомляли, в Україні в кінці вересня 2020 року пройдуть стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля 2020» спільно з НАТО.

Джерело: Народна Правда
загрузка...