ЄСПЛ повідомив Росію про позов Нідерландів у справі про катастрофу МН17

ЄСПЛ повідомив Росію про позов Нідерландів у справі про катастрофу МН17
Автор в Новини

Європейський суд з прав людини офіційно повідомив Росії про те, що Нідерланди подали проти неї позов у справі катастрофи малайзійського літака Boeing 777 рейсу МН17 у небі над Донбасом в 2014 році.

Як повідомляє Zavtra, про це пишуть РИА Новости.

«Суд повідомив Росію про те, що уряд Нідерландів подав у Європейський суд з прав людини позов на Російську Федерацію, що стосується аварії 17 липня 2014 року рейсу MH17 над територією східної України», – заявив співрозмовник агентства.

Видання повідомляє, що Росії поки «не задавали ніяких питань».

Раніше уряд Нідерландів розповсюдило заяву, в якій повідомила про намір подати позов проти Росії до ЄСПЛ у зв’язку з катастрофою рейсу MH17. Пізніше Страсбурзький суд підтвердив факт отримання скарги (позов російські ЗМІ називають скаргою, — ред). У МЗС Росії заявили, що позов завдав удар по російсько-нідерландським відносин.
Відзначимо, в даний час є п’ять інших міждержавних позовів і близько 7000 індивідуальних позовів, які очікують розгляду в суді у зв’язку з подіями в Криму і на Донбасі. Серед них – два позови, подані родичами жертв катастрофи MH17.
Нагадаємо, в річницю трагедії (17 липня) до світової громадськості обратился президент України Володимир Зеленський. Він зокрема заявив, що справедливість повинна восторжествувати в ім’я миру та пам’яті всіх загиблих.

Джерело: Народна Правда