Курс долара підвищиться до 28 гривень: експерт озвучив прогноз

Курс долара підвищиться до 28 гривень: експерт озвучив прогноз
Автор в Новини

Курс долара може піднятися до рівня 28 гривень вже до кінця цього тижня. Це буде залежати від дій НБУ на валютному ринку України.

Про це заявив старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович, передає РБК.

За його словами, призначення Кирила Шевченка главою НБУ не сприяло стабілізації курсу гривні і минулий тиждень він закінчив на рівні 27,4 гривень.

«В очікуванні ринком перших кроків НБУ після призначення, які, насамперед, виллються в рішення щодо облікової ставки в цей четвер, гривня продовжить слабшати», — сказав він.

Експерти вважають, що занепокоєння учасників ринку збережеться і на цьому тижні, в очікуванні засідання комітету з монетарної політики НБУ і рішення правління за обліковою ставкою в цей четвер.

«Якщо НБУ і далі не буде приймати участі на валютному ринку і не буде проводити інтервенції, курс гривні буде продовжувати падати з-за збільшеного ажіотажного попиту на валюту як з боку бізнесу, так і населення. Тому ми не виключаємо, що гривня може звернутися до рівня 28 гривень за долар до кінця цього тижня», — підсумував експерт.

Як ми вже повідомляли сьогодні, Національний банк України на 21 липня встановив офіційний курс долара на рівні 27,60 гривень.

Джерело: Народна Правда