На українському курорті стався спалах коронавіруса: в місті посилять карантин

На українському курорті стався спалах коронавіруса: в місті посилять карантин
Автор в Новини

В санаторії Бердянська зафіксували спалах коронавирусной інфекції — COVID-19 підтвердили у шести відпочиваючих.

Про це повідомили в Запорізькій ОДА, передає Zavtra. Інфікованими виявилися люди, які перебували на відпочинку в санаторії «Арктика».

Всім пацієнтам і медпрацівникам санаторію «Арктика» проведуть ПЛР-тестування, а медичним працівникам інших оздоровчих закладів — тестування методом ІФА.

«За результатами проведеного обстеження пацієнтів і медичних працівників санаторію „Арктика“, у разі необхідності, вжити заходів з припинення прийому відпочиваючих у вказаний санаторій на 14 днів з моменту ізоляції останнього хворого для проведення необхідних протиепідемічних заходів», — повідомляють в ОДА.

На засіданні міськради було прийнято рішення посилити обмежувальні заходи, у зв’язку зі сплеском захворюваності COVID-19.

Тільки за останні 4 дні в місті коронавірусом заразилися дев’ять медиків.

Як ми вже розповідали — карантин дозволили послабити двох регіонах України: Києві та Одеській області. Але в 7 регіонах України обмежувальні заходи досі не можуть послабити.

Також стало відомо, що вакцина від COVID-19 була доступною російській еліті ще в квітні 2020 року. Її могли отримати безкоштовно топ-менеджери, державні службовці та бізнесмени.

Джерело: Народна Правда