Американські вчені попереджають, що насувається смертельна спека та розповіли про страшну катастрофу, яка очікує людство в найближчий час.
Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Phys.org.
Вчені попереджають, що до середини цього сторіччя хвилі спеки стануть значно довшими. Також збільшиться територія на якій пануватиме екстремальна спека на 50-80%.
Якщо ж концентрація діоксиду вуглецю й надалі буде зростати, площа таких територій збільшиться у двічі. З огляду на, це збільшиться кількість передчасних смертей, а потерпатимуть найбільш вразлива категорія людей.
Відзначать, що через роботу кондиціонерів електромережі будуть перевантажені.
Це спричинить зміну клімату та глобальне потепління.
Нагадаємо, масштабні осередки вогню в Амазонії “cтали додатковим стресом для клімату та природного середовища Землі після червневих і липневих пожеж в Арктиці”. За перші 25 днів серпня в атмосферу потрапило 255 млн т двоокису вуглецю, повідомила в середу в Женеві Всесвітня метеорологічна організація (ВМО).