Як отримати більшу пенсію в Україні: три простих способи

Як отримати більшу пенсію в Україні: три простих способи
Автор в Новини

Пенсионеры в Україні отримують досить мізерні соціальні виплати, але є три способи, які допоможуть людям отримувати більше коштів у старості.

Про це «Обозревателю» заявил експерт з особистих фінансів Олексій Половинкін, передає Zavtra.

зокрема, він рекомендує відкладати кошти на банківському депозиті, щоб отримувати відсотки. Але в такому разі при закритті банку вкладник зможе отримати тільки 200 тисяч гривень, а інша сума згорить. Виняток становить державний «Ощадбанк», який гарантує повернення всієї суми.

Друга порада експерта — купувати державні цінні папери – облігації внутрішньої державної позики.

В банках такі папери продають тільки якщо сума складає від 100 тисяч гривень, але брокери готові продати папери на суму від 1150 гривень:

«У Приватбанку на сайті сказано, що мінімально можна купити ОВДП на мільйон гривень. Але якщо з ними зв’язатися, то можна дізнатися, що від 100 тисяч гривень вже можна купувати облігації. Другий варіант – купувати через брокерів. Тоді можна вже купувати облігації від 1150 гривень або від 1000 доларів (якщо ОВДП у валюті)».

Третій спосіб — скористатися скористатися послугами приватного страхового фонду.

Експерт попередив, що в такому випадку також є свої ризики, однак такий інструмент можна вважати одним з найбільш консервативних.

Половінкін рекомендує не купувати і відкладати валюту.

Як повідомлялося раніше, вимоги до пенсійного стажу в наступному році змінять — щоб вийти на пенсію в 2021 році в 60 років потрібно буде мати повних 28 років стажу.

Джерело: Народна Правда