Психологічний тиск: Геращенко пояснив, навіщо підірвали гранату після звільнення заручників у Луцьку

Психологічний тиск: Геращенко пояснив, навіщо підірвали гранату після звільнення заручників у Луцьку
Автор в Новини

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко пояснив, навіщо силовики підірвали гранату вже після того, як луцький терорист Максим Кривош здався правоохоронцям.

В ефірі телеканалу 1+1 він заявив, що це зробили, щоб «придушити волю злочинця», передає Zavtra.

«Не було відомо, не зібрався ця людина підірвати гранату або зробити які-небудь інші дії. Під одягом у нього могло бути ще зброю, яке не видно було б «диванним експертам» на відстані. Тому було прийнято рішення психологічно придушити волю злочинця шумовими ефектами і пострілами», — сказав Геращенко.

Зазначимо, на відео затримання Максима Кривоша справді видно, що він спокійно виходить з автобуса, а потім просто стоїть на місці. До нього, не поспішаючи, підходять заступник голови Національної поліції Євген Коваль, медик і спецназівець. Кривош при затриманні опору не чинив. У якийсь момент лунає вибух, і вже після цього до автобуса під’їжджає БТР і мікроавтобус силовиків.

Тут нам скинули ще один відос із Луцьку. Кажуть, що це і було справжнє затримання терориста. Якось максимально дивно і дуже не схоже на правду, як гадаєте?

Gepostet von Київ Оперативний am Dienstag, 21. Juli 2020

Напередодні заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко опублікував видеона кадрах якого видно, як Максим Кривош стріляє в бік заступника голови Нацполиции — куля проходить у кількох десятках сантиметрів від його голови.

Правоохоронці заявили, що у Харкові затримали можливого спільника Максима Кривоша. Під час огляду його будинку копи вилучили цілий арсенал зброї.

Заручники заявляют, що злочинець ставився до них добре, єдине, не випускав надвір у туалет.

Джерело: Народна Правда