У Моз зізналися, коли вакцина від коронавіруса з’явиться в Україні

У Моз зізналися, коли вакцина від коронавіруса з’явиться в Україні
Автор в Новини

Вакцина від COVID-19 буде доступна українцям відразу ж, як з’явиться у відкритому доступі.

Таку обіцянку дав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає Zavtra.

Степанов зокрема, прокоментував розробки препарату британськими вченими, які заявляють про його успішних клінічних випробуваннях: «Ми відстежуємо всі розробки вакцини, які відбуваються у світі, в тому числі і ті, якими займаються вчені з Оксфордського університету Великобританії».

За його словами, представники міністерства спілкуються з розробниками ліків від коронавирусной інфекції. А також намагаються зробити все, щоб Україна, у разі виготовлення і появи на ринку вакцини, була однією з перших країн, яка її отримає.

Що стосується британської вакцини, то вона поки пройшла тільки першу стадію клінічних випробувань, має пройти час, щоб довести її ефективність в боротьбі з COVID-19.

Як повідомлялося раніше, російська вакцина від COVID-19 розроблена, в її створенні брали участь військові фахівці та науковці Національного дослідницького центру ім. Гамалії.

Цікаво, що Bloomberg напередодні повідомив, що вакцина від COVID-19 була доступною російській еліті ще в квітні 2020 року. Її могли отримати безкоштовно топ-менеджери, державні службовці та бізнесмени.

Джерело: Народна Правда