У Путіна є 3 сценарії повернення води в Крим: до чого готуватися Україні

У Путіна є 3 сценарії повернення води в Крим: до чого готуватися Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини

Володимир Путін має три сценарії повернення води в анексований Крим, один з них — військове втручання.

Про це в інтерв’ю 24 каналу повідомив експерт-міжнародник Ігор Соловей, передає Zavtra.

Loading...

Соловей каже, що у Кремля з приводу Криму і України є кілька конвертів з планами.

  • Перший – військова опція, яка була задіяна в 2014 році.
  • Другий варіант – політико-дипломатичний тиск на Україну через міжнародне співтовариство.
  • Третя опція, яка, на його думку, зараз менш імовірна, домовитися на двосторонніх переговорах.

Нагадаємо, напередодні Володимир Путін відвідав анексований Крим. Соловей пояснює, своїми поїздками в Крим Путін постійно обґрунтовує, в першу чергу, для росіян, по-друге – для світового співтовариства причину свого злочину:

«Візит Путіна в анексований Крим – явка з повинною. Президент РФ кожен раз змушений доводити, що Крим ніби російський. У Росії навіть приймають відповідні закони про заборону відчуження територій. І це означає слабкість позиції Росії».

Експерт також додав, Путіна демонструє, що у нього все під контролем, коли в Росії виникають проблеми, як зараз в Хабаровську.

Як відомо, в Хабаровському краї спалахнули протести проти арешту місцевого губернатора Сергія Фургала. 20 липня, після десяти днів протестних демонстрацій, Путін звільнив Фургала від посади з формулюванням «у зв’язку з втратою довіри» і призначив виконувати його обов’язки депутата Держдуми від ЛДПР Михайла Дегтярьова. Ось, що писала про нього Медуза: «прагматичний кар’єрист з ЛДПР, який мріяв заборонити долари, перефарбувати Кремль».

«Крим – улюблена іграшка Кремля, яка працює в якості палички-виручалочки, коли в Росії виникають складності. Коли треба показати, що цар – Путін – справжній і тримає все під контролем», – каже Ігор Соловей.

Як повідомлялося раніше, в Криму через катастрофічну нестачу води відкривають все нові і нові свердловини. У 2019 році їх пробурили вісім. Екологи говорять, що використання місцевих вод для поливу може призвести до розвитку процесів засолення і осолонцюванння та втрати родючості грунтів і врожаїв.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...