Як схуднути на 7 кілограмів за тиждень і не повернути зайву вагу

Дієтолог розповів як схуднути на 7 кілограмів за тиждень.

Як схуднути на 7 кілограмів за тиждень і не повернути зайву вагу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коли схуднути необхідно дуже швидко, а часу не вистачає, дієтологи рекомендують скористатися деякими хитрощами, які допоможуть схуднути на 7 кілограмів за тиждень і не повернути зайву вагу.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Британський дієтолог Майкл Мослі, розповів які харчові хитрощі допоможуть швидко схуднути і природним шляхом позбавитися від зайвої ваги.
Він зазначає, що шоколад надзвичайно корисний, адже допомагає прискорити обмін речовин. Він містить величезну кількість магнію, вітаміну В6 і допомагає не повніти.

У той же час, схуднути на 7 кілограмів за тиждень можливе виключно за спеціальною схемою.

Так, спочатку необхідно зменшити кількість калорій і їх загальна кількість не повинна складати більше 800 кілокалорій на добу. Це дозволить швидко спалювати жир.

Дієтолог також пропонує короткострокову дієту на основі шоколаду тривалістю в 7 днів. Вона включає і позитивні властивості шоколаду і вище зазначені обмеження калорійності щоденного раціону. В день людина повинна з’їдати не більше 100 грамів шоколаду, розділивши цю порцію на три рази. Останні 200 калорій складуть напої, але без цукру: чай, кава, вода.
У результаті жир буде спалюватися швидше і буде виводитися зайва вода.

З метою подальшого утримання результату, лікар рекомендує:
1) використовувати середземноморську дієту;
2) є тільки протягом 10 годин в день;
3) на сніданок їсти яйця;
4) багато пити;
5) додавати в їжу куркуму;
6) замість солодощів вживати чорний шоколад.

Нагадаємо, середземноморська дієта сама по собі навіть не дієта – це збірка харчових традицій і звичок всього Середземномор’я, куди входять 16 країн. Основу цієї дієти складають кухні Іспанії, Італії та Греції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...