У Хабаровську вимагають відставки Путіна

У Хабаровську вимагають відставки Путіна
Автор в Новини

В Хабаровську кілька тисяч росіян вийшли на несанкціоновану акцію протесту. Вони вимагають відставки президента Росії Володимира Путіна.

Нагадаємо, що мітинги і пікети тут тривають вже два тижні. Причиною стало затримання 9 липня екс-губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала, обвинуваченого нібито в організації вбивств підприємців.

Сьогодні, 25 липня жителі Хабаровська влаштували ходу і пікет біля адміністрації міста, вимагаючи також відставки мера-єдинороса Кравчука.

Митингиющие несуть плакати з написами: «Росія, прокидайся! Путіна у відставку! Ми тут владу!».

Жителі міста пройшли маршем центральними вулицями і вийшли на центральну площу Леніна, де проводять мітинг. Оскільки захід не було погоджено, протестувальники вийшли на головну площу міста «годувати голубів». Поліція спостерігала за подіями, але не втручалася.

Нагадаємо, що в Хабаровську, інших містах Хабаровського краю, а також у Владивостоці вже більше двох тижнів тривають акції протесту проти арешту популярного губернатора краю Сергія Фургала. Масові мітинги за участю десятків тисяч людей відбуваються на вихідних, акції меншого масштабу — практично кожен день.

Раніше ми повідомляли про те, що в Хабаровську протести в підтримку губернатора Сергія Фургала збираюся рекордна кількість мітингувальників.

 

Джерело: Народна Правда