У Росії відбуваються акції солідарності з Хабаровськом

У Росії відбуваються акції солідарності з Хабаровськом
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

В російських регіонах Далекого Сходу пройшли акції солідарності з Хабаровськом і на підтримку арештованого губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала.

Про це повідомляє портал Завтра.

Loading...

У Владивостоці близько 200 мітингувальників вийшли до пам’ятника Борцям за владу Рад. У слідстві чого над площею літав військовий вертоліт, а влада організувала неподалік святкові заходи і вирішила помити пам’ятник. Чотирьох учасників акції затримали поліцейські і виписали їм протоколи про порушення порядку проведення публічного заходу.

В Южно-Сахалінську в акції взяли участь близько 50 місцевих жителів. Вони скандували «Хабаровськ, ми з вами!». Акція не була узгоджена, однак поліція не втручалася в те, що відбувається.

В Комсомольську-на-Амурі на мітинг вийшло кілька сотень людей. Учасники акції скандували «Дегтярьова приберіть, а Фургала — нам поверніть!». Мер міста Олександр Жорник і голова міської думи Володимир Гінзбург (обидва є членами партії ЛДПР) вийшли до мітингувальників і подякували їм. Регіональні сторінки в соцмережах повідомляють, що акція переросла в ходу, у якій взяли участь близько тисячі чоловік.

Раніше ми повідомляли, що 25 липня в Хабаровську відбулася несанкціонована акція протесту на захист колишнього губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала. У ній брали участь десятки тисяч осіб, за оцінками спостерігачів, вона може знову стати наймасовішою в історії міста.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...