Українці заплатять податки за свої квартири: скільки доведеться платити

Українці заплатять податки за свої квартири: скільки доведеться платити
Автор в Новини

В Україні розмір податку за квартири – до 1,5% мінімалки за кожен квадратний метр понад норми. Відзначається, що платити в 2020-му потрібно за 2019-й, тому і розмір мінімальної зарплати враховується за минулий рік. Тоді українці отримували не менше 4173 грн, значить, платити потрібно до 62,5 гривень за квадрат.

Як повідомляє портал Завтра, про це йдеться у матеріалі OBOZREVATEL.

Loading...

Якщо квартира здається в оренду, заплатити доведеться більше. Якщо квартира або будинок здаються, податкової пільги не буде, платити доведеться за кожен квадрат нерухомості, розповідає ріелтор Максим Бабуряк.

«Найчастіше квартири здаються без попередження податкових органів. Особливо в сегменті бюджетного житла. Податковий кодекс так прописано, що пільги на житло, з якого отримуєте прибуток, не надаються. Наприклад, якщо у вас квартира 40 квадратних метрів і частка в іншій квартирі на 20 квадратів, то сплачувати податок не потрібно. Але якщо перші 40 квадратів ви здаєте, то доведеться заплатити за всі 40 квадратів», – розповідає Бабуряк.

Нагадаємо, що в Україні підготували концепцію податку на виведений капітал, який може замінити податок на прибуток.

Відзначимо також, що в Україні, щоб запевнити заповіт, підтвердити підпис або написати довіреність, доведеться платити в десятки разів більше. Державне мито на нотаріальні послуги пропонують підвищити в 17-750 разів (залежно від послуги). Відповідні нововведення описані в законопроекті №3236-1, який зареєстрував нардеп від «Слуги народу», голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Раніше ми повідомляли, що в Україні ліквідують Державну фіскальну службу.

Також, українців попередили про підвищення ціни на газ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...