Хомчак розповів про перемир’я на Донбасі

Хомчак розповів про перемир’я на Донбасі
Автор в Новини

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак заявляє, що задоволений ходом підготовки до повного і всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування сторін на Донбасі, а також закликає не піддаватися на інформаційні провокації та гібридні прояви паніки.

Як передає портал Завтра, про цієї інформації повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Главком ВСУ ще раз підкреслив, що заходи повного і всеосяжного припинення вогню не позбавляють військовослужбовців, при порушенні домовленостей противником, права діяти відповідно до норм міжнародного права і національного законодавства України.

У цьому контексті Хомчак нагадав, що Збройні сили України готові дати належну відсіч противнику в разі порушення домовленостей, для чого створені відповідні додаткові резерви.

«Закликаю не піддаватися на керовані провокації, гібридні прояви паніки, зберігати спокій і об’єднуватися навколо свого Війська і своїх захисників.

Збройні сили України завжди будуть вірні присязі українському народові і, сподіваюся, що ця масштабна фундаментальна спроба забезпечити глобальне перемир’я, дасть можливість нашим політикам і дипломатам, зміцнюючи обороноздатність держави, рухатися далі для досягнення довгоочікуваного миру» , — йдеться в заяві.

Нагадаємо, що 22 липня на засіданні Тристоронньої контактної групи домовилися про повне припинення вогню на Донбасі.

Заходи по посиленню режиму припинення вогню повинні бути введені в дію з 00.01 27 липня 2020 року.

зокрема, заходи передбачають заборону на наступальні та розвідувально-диверсійні дії і на відкриття вогню.

Нагадаємо також, що бойовики на Донеччині стріляли 15 разів за попередню добу.

Джерело: Народна Правда