Коли закінчиться війна і коли піде Путін: прогноз астролога

Падіння режиму Путіна теж не за горами

Коли закінчиться війна і коли піде Путін: прогноз астролога
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

У 2020 році, за прогнозами астролога Влада Росса, війна на Донбасі закінчиться, а на лінії розмежування встановиться довгий період перемир’я.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це астролог розповів в інтерв’ю “Апострофу”.

За словами Росса, в зоні дії Операції Об’єднаних сил в 2020 році встановиться статус-кво.

“Стрілянини не буде. Все буде по типу Кіпру (анексований Туреччиною північний Кіпр – Ред.) – і вовки ситі, і вівці цілі, просто припиниться стрілянина, відновиться якийсь статус-кво. І, швидше за все, нас чекає дуже довгий період примирення. У будь-якому випадку, як тільки Путін піде з влади, відразу ж Донбас стане наш”, – говорить астролог.

Влад Росс також стверджує, що відхід з влади президента Росії, в свою чергу, також відбудеться досить скоро.

“Путін надто довго не затримається при владі. В 2021 році у нього можуть виникнути проблеми, коли Уран, символ великих переворотів, увійде в “дім влади” Росії і може просто скинути весь його клан. Ми не побачимо “Єдину Росію”, а білий ведмідь буде битий на виборах восени. І взагалі, є ознаки певного бунту, коли народ скрізь, не тільки в Москві, а й у Пітері вийде і почне бунтувати. 2022 рік – найгірший для Путіна, він навіть може піти з влади або навіть не дожити”, – стверджує Росс.

Однією з причин відходу від влади Путіна астролог називає онкологію, від якої нібито страждає глава Кремля.

“Всім відомо, що у Путіна рак товстої кишки з 2003 року. Він з ним бореться – то третя стадія, то друга, до четвертої ніяк не доходить. Він навіть організував інститут раку, який очолює його дочка Марія Воронцова. У цей онкоцентр вливаються мільйони”, – заявив астролог.

Нагадаємо, астролог Людмила Халанська прогнозує, що  2020 рік стане  для України дуже  важливим. Саме таке майбутнє віщує гороскоп-2020 для нашої країни і сприятлива  астрологічна ситуація. За словами астролога, саме навесні 2020 роки відбудеться “найбільш очікувана і бажана” астрологічна подія для країни – “транзитний Сатурн з’єднається з натальним Сатурном України”. Халанська уточнила, що це “знаменує собою завершення цілого етапу життя держави і початок нового циклу її розвитку”.

Джерело: Народна Правда