Путін зробив заяву щодо врегулювання конфлікту на Донбасі

Путін зробив заяву щодо врегулювання конфлікту на Донбасі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Путін заявив, що в міжнародній практиці ще не було прикладів, коли врегулювання конфлікту відбувається без залучення однієї з його сторін.

За словами Путіна, наразі пропонується поширити миротворчий контингент на увесь Донбас, хоча спочатку йшлося лише про забезпечення безпеки на лінії зіткнення спостерігачів ОБСЄ, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на УНІАН.

Loading...

Оскільки співробітники ОБСЄ відмовилися отримувати зброю для забезпечення власної безпеки через брак досвіду подібного роду, тоді й виникла ідея надати цю можливість “блакитним шоломам”, зауважив Путін, додавши, що Росія пристала на цю пропозицію.

Також президент країни-агресора наголосив, що РФ не проти того, аби уся територія Донбасу знаходилася під міжнародним контролем, але щодо цього, на його думку, потрібно домовлятися “владою” “невизнаних республік”.

Путін підкреслив, що міжнародна практика не знає прикладів, коли врегулювання збройного конфлікту відбувається без його конфліктуючих сторін, додавши, що українська влада відмовляється від прямого діалогу з ОРДЛО.

Нагадаємо, раніше глава Російської Федерації Володимир Путін погодився на введення миротворчого контингенту на Донбас. При цьому Путін висунув ряд своїх умов.

Пізніше Путін повідомив, що готовий трохи змінити свою позицію щодо миротворців Організації Об’єднаних Націй. Він нібито згоден на те, щоб сили ООН перебували на всій окупованій території України.

Нагадаємо, викрито нову стратегію Путіна. Вона включає в себе істотне погіршення відносин України зі своїми західними партнерами.

Разом з тим, Білий дім виставив Путіну жорсткий ультиматум. Згідно нього, Росія має забратись з Донбасу на протязі 180 днів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...