Застосували воду і заарештували 12 осіб: що відомо про протести в Ізраїлі

Застосували воду і заарештували 12 осіб: що відомо про протести в Ізраїлі
Автор в Новини

Десятки тисяч ізраїльтян вийшли на протест проти політики прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньяху. На світанку 26 липня поліція використовувала водяні гармати для розгону демонстрантів і заарештувала 12 осіб в Єрусалимі.

Як передає портал Завтра, дану інформацію повідомив представник поліції Мікі Розенфельд.

Вперше за час протестів, які тривають кілька тижнів, сотні людей зібралися біля приватного будинку Нетаньяху в прибережному місті Кесарія, де їх зустріла посилена охорона.

Поліція дозволила провести протести біля офіційної резиденції Нетаньяху в Єрусалимі і в приморському парку в Тель-Авіві, а також в інших місцях незадовго до півночі 25 липня.

Протестувальники зібралися ввечері 25 липня біля вілли Нетаньяху в Кесарії, де били в барабани і скандували гасла на кшталт «Один мільйон безробітних», «Бібі, йди у відставку» і «Злочинний прем’єр-міністр» .

Нагадаємо, що в травні Нетаньяху постав перед судом у справі про корупцію.

Також нагадаємо, що Нетаньяху ввів термінові і жорсткі карантинні обмеження в середині березня для стримування коронавирусной пандемії в Ізраїлі. У той же час карантин завдав важкого удару по економіці, рівень безробіття перетинає позначку в 20% в дев’ятимільйонна країні.

Після ослаблення карантину у травні кількість хворих різко зросла, зробивши Ізраїль одним з лідерів світу за рівнем захворюваності.

Зараз в цій країні відомо про 33 000 хворих, 27 000 чоловік вже одужали.

Раніше ми повідомляли про те, що у Болгарії на вулицях не вщухають протести вже 17 днів поспіль.

Нагадаємо також, що в Хабаровську два тижні не вщухають протести проти арешту Сергія Фургала.

Подібні солідарні з Хабаровському протести почалися в інших містах Росії.

Джерело: Народна Правда