Завершення війни на Донбасі: експерт назвав три варіанти для бойовиків

Завершення війни на Донбасі: експерт назвав три варіанти для бойовиків
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

На думку координатора групи “Інформаційний спротив” Юрія Каріна, після закінчення війни на Донбасі, бойовики матимуть три варіанти дій.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф.

Перший варіант – здатися, другий – сховатися, сховати зброю і робити вигляд що вони не мають відношення до військових дій. Третій варіант – партизанська війна.

Карін вважає, що РФ продовжить підтримку бойовиків заради того, щоб контролювати регіон.

Натомість завданням українських сил буде проведення реальної антитерористичної операції – прочісування занедбаних підприємств, заводів, шахт, проведення розмінування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про факти дезертирства в рядах проросійських бойовиків на окупованому Донбасі. Так, нещодавно  в  так званій “3-й омсбр 1-го АК” бойовиків стало відомо про 12 дезертирів.

Раніше п’яний бойовик “ДНР” в окупованій Макіївці на смерть збив двох цивільних і зник з місця події. Вбивцею виявився працівник “міністерства внутрішніх справ ДНР”.

Також стало відомо, що бойовики на Донбасі продають паливо, щоб купити наркотики і алкоголь.В одній з військових частин так званого “1 АК” було виявлено велику нестачу паливно-мастильних матеріалів.

Джерело: Народна Правда