3-річного сина політв’язня Сулейманова могли вбити: озвучені нестикування в справі

3-річного сина політв’язня Сулейманова могли вбити: озвучені нестикування в справі
Автор в Новини

Трирічний син арештованого окупаційною владою в Криму громадянського журналіста Руслана Сулейманова — Муса, якого знайшли мертвим 26 липня у вигрібній ямі, міг бути убитий.

Це припускає журналіст Айдер Муждабаєв в Facebook, передає Zavtra.

Як відомо, російські силовики вже оголосили, що офіційна версія загибелі сина політв’язня — утоплення. Але багато хто кажуть, що в обставинах загибелі хлопчика дуже багато дивацтв.

«Збіг наведених фактів змушує думати, що хлопчик був убитий», — пише Айдер Муждабаєв.

Журналіст, зокрема, пише, що маленька дитина не міг зрушити дерев’яний настил з ями. Крім того, волонтери, які шукали дитину, тричі перевіряли яму, вона була закрита і порожня.

«Дитина не міг зрушити кришку каналізації, яку ще й притискають камінням — як раз від дітей. Поки ми маємо свідоцтва, що на момент початку пошуків ця яма була закрита. Якщо так, то, за логікою, такий маленький дитина фізично не міг туди потрапити. Тим більше — потім «за собою» закрити кришку таким чином, щоб не було нікому помітно. Тому що цю яму кримськотатарські волонтери (яких всього в селищі було близько 10 000) перевіряли з самого початку, але були 100% впевнені в тому, що хлопчика там просто не може бути, бо яма, за попередніми даними, — повторюю — була закрита. Тому і відкачали її тільки коли перевірили все навколо і не знайшли хлопчика. Тому я не вірю «офіційною» версією окупантів про те, що наш хлопчик просто потонув сам. Звичайно, все може трапитися в житті. Звичайно … Але збіг наведених фактів змушує думати, що хлопця вбили», — пише Муждабаєв.

Він також припускає, що дитину могли вбити з метою тиску на його батька, кримського татарина, якого «окупанти, як традиційно кримських татар, звинувачують в «тероризм»: «Наскільки я знаю, він відмовляється свідчити проти себе та інших кримчан. І я б хотів чути, що скажуть його адвокати про тиск, тортурах і вимоги ФСБ від нашого політв’язня».

Це страшна трагедія цієї кримськотатарської родини й одночасно шкірного кримця, бо для нас не існує чужих дітей….

Gepostet von Ayder Izzet-oğlı Muzhdabaev am Sonntag, 26. Juli 2020

Джерело: Народна Правда