Перевертень у погонах: Руслан Бірюков хоче повернутися до годівниці на посаді Прокурора Одеської області

Перевертень у погонах: Руслан Бірюков хоче повернутися до годівниці на посаді Прокурора Одеської області
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Одеська область залишилася без прокурора і на це ласе місце як на мед злітаються різні шершні.

Loading...

Згідно з інформацією наших джерел, це дійсно дивно, але факт – Руслан Бірюков хоче отримати вакантну посаду Одеського обласного прокурора. Нині він працює начальником Департамента ДБР України і заливає байки Офісу Президента про свій професіоналізм, чесність і незамінності!

Про це повідомляє Ord-ua.com

У зв’язку з таким палким бажанням, ми вирішили нагадати людям, ким насправді є Руслан Бірюков!

Бірюков відомий в Одесі за низкою скандалів, де без підстав заводили кримінальні справи і по кілька кіл заробляли на «вирішення питання», незаконному вилученні у людей дорогоцінних речей, коштів та майна, які навіть не були фігурантами і ще циклом ситуацій з низки он які виходять.

А тепер по порядку.

Бірюков встиг накопичити не тільки гроші 400000 грн, 12100 доларів США, 5400 євро, а також мільйонний статок незадекларованих коштів але і цілу купу кримінальних проваджень, фігурантом, який виступає власною персоною.

Зокрема, у 2010 році Бірюков причетний до розкрадання ПДВ разом з Любов’ю Івченко і тодішнім прокурором Суворовського району Олегом Касьяненком. З цього приводу він проходив фігурантом у кримінальній справі ГПУ але дивом відкупився , а пані Івченко говорять вже на тому світі і не зможе дати свідчення! Ця «весела» кампанія також «кришувала» врізки в нафтопровід і розкраданням нафтопродуктів кампанії ЗАТ «Синтез ойл» і ВАТ «Лукойл». Вартість викраденої нафти сирої ЗАТ «Синтез ойл» близько 5 мільйонів доларів США.

За роки роботи в Одесі Руслан Бюриков не втрачав даремно часу і встановив тісні дружні стосунки з «головним контрабандистом країни» – Вадимом Альперіним. У світі він відомий завдяки сумних подій на судні «Фаїна», а також завдяки історії з захопленням судна «Етель».

З такими «темними» зв’язками заробляти на чесних одеситів ще простіше. Старший товариш і підкаже, і направить, і «допоможе».

Але це не весь послужний список «потрібних» і сумнівних зв’язків Бірюкова.

Серед дружніх зв’язків Руслана також відомий народний депутат України VIII скликання від Блоку Петра Порошенка – Винник Іван. Він працює секретарем Комітету з Нацбезпеки і оборони. І найголовніше, Іван Винник спонсорує абсолютно всі починання Руслана Бірюкова.

Звичайно, Руслан Бірюков, не може обійти тему політики, надто солодкий смак влади і грошей. Тому він готовий підтримувати будь-які «політичні сили», якщо побачить в них перспективу власного кар’єрного зростання і максимального матеріального збагачення.

Серед співробітників відомий як диктатор, оскільки схильний до тоталітарних методів управління.

Бірюков Руслан безпосередньо займався збором грошей з осіб, що здійснюють експертно-імпортних операцій в порту Одеси в 2010 році, порту Іллічівська і постійно виконував доручення колишнього керівника УБОЗ, не пов’язані зі службовими обов’язками.

Також Бірюков разом з Іваном Вінником, будучи його довіреною особою, з надуманих мотивів і кримінальних справах, які піднімалися по матеріалам УБОЗ, отримували постанови про проведення слідчих дій (обшуків, виїмок і т. п.) в конвертаційних центрах р. Одеси, таким чином, чинив тиск на власників зазначених центрів і змушував останніх щомісяця платити грошову винагороду в розмірі 5000 доларів США за те, щоб їх не притягали до кримінальної відповідальності.

Інформацію про конвертаційних центрах р. Одеси Бірюков отримував оперативним шляхом, у тому числі використовуючи відомості, які він отримав, реалізуючи виник податковий кредит (податковим ямам) від створеного ним підприємства, проводив операції з імпорту товарів народного споживання. Разом з оформленням і розмитненням товару, Бірюков Р. М. іноді «кидав» клієнтів (переважно одноразових, незнайомих осіб китайської національності) за наступною схемою: коли незнайомий китаєць пропонував коносаменти на товар (для проведення розмитнення вантажу), від нього в перший раз отримували документи, виконували розмитнення і оформлеля вантаж нижче собівартості цих робіт, тим самим залучаючи китайця надати нову, більш дорогу партію товару. Коли китаєць з’являвся другий раз і чинив при цьому вже кілька коносаментів на вантаж (у більшості коносаменти на вантаж на представника), документи приймалися нібито на обробку, а щодо китайця проводилися заходи щодо депортації (основна частина представників КНР – нелегали). Вантаж присвоювався і надалі реалізовувався оптом на території промринку “7 км”. Під час спільної діяльності у цьому напрямку, в кінці 2012 року між Бірюковим Р. М. та іншими працівниками УБОЗ ГУМВС України в Одеській області, виникли непорозуміння щодо розподілу незаконно одержаних ними коштів, що призвело до конфлікту з безпосереднім керівником – Бірюковим Р. М., який привласнював більшість грошових коштів і використовував їх на утримання команди КВК “Одеські мансы» як в принципі і познайомився з командою «кварталу» і через них зараз і рветься на уклін до Гаранта!

Хіба такого прокурора Одеської області заслужила Перлина біля моря?

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...