Експерт викрив партію Медведчука: ОПЗЖ – головний лобіст інтересів Китаю в Україні

Експерт викрив партію Медведчука: ОПЗЖ – головний лобіст інтересів Китаю в Україні
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Рішення президента Володимира Зеленського ввести безвізовий режим з Китаєм і курс на зближення з КНР були прийняті під впливом прокремлівських сил. Таку заяву в інтерв’ю виданню «Апостроф» зробив головний координатор грантової організації FreeHongKongCentre Артур Харитонов.

Loading...

«Безумовно, рішення про безвіз з Китаєм і загальним зближенням з ним було прийнято під впливом прокремлівських сил», – заявив координатор грантової руху.

Харитонов аргументував, що партія Медведчука поставила перед собою мету посилити співробітництво України та КНР по всіх стратегічних напрямках.

«ОПЗЖ – це абсолютно прокитайська партія, яка відповідає за лобізм китайського бізнесу в Україні. Саме вони сформували міждепутатську групу «Один пояс – один шлях», яка ставить за мету посилити співробітництво України та Китаю на всіх стратегічних рівнях. Фактично це означає інтервенцію КНР на всі стратегічні рівні. Пекін в першу чергу цікавиться не нашими яблуками, а важкою промисловістю», – пояснив він.

«ОПЗЖ, безумовно, лобіює інтереси Пекіна», – впевнений координатор.

На підтвердження своїх слів Харитонов навів аргумент, що голова політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук – це найбільш цитований український політик в китайських ЗМІ.

«Кум Володимира Путіна Віктор Медведчук – це, напевно, найбільш цитований у китайській пресі український політик. Згадки про нього з’являються в «Сіньхуа» (головне урядове агентство КНР з штаб-квартирою в Пекіні, – Ред.) та інших … практично щотижня», – аргументував координатор грантової руху Артур Харитонов.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...