Депутати-прогульники: хто найчастіше пропускав засідання Ради

Депутати-прогульники: хто найчастіше пропускав засідання Ради
Автор Марія Петренко в Новини

Комітет виборців України назвав депутатів, які найчастіше прогулювали пленарні засідання Верховної Ради у липні 2020.

Як повідомляє Zavtra, найбільше гуляють депутати групи ” За майбутнє і представники партії Опозиційна платформа — За життя.

Loading...

В середньому на засіданнях були зареєстровані тільки 59% депутатів За майбутнє і 57% депутатів ОПЗЖ.

Від фракції Голос в середньому на засіданнях були присутні 63% депутатів.

Від ВО Батьківщина — в середньому на засіданнях були присутні 66%.

Найбільш високі показники відвідуваності у Слуг Народу, депутатів Європейської солідарності і групи Довіру. В середньому на засіданнях було зареєстровано 73% депутатів СН, 72% депутатів ЄС і стільки ж депутатів групи Довіру.

в порівнянні з попереднім місяцем стали частіше відвідувати засідання Ради депутати ВО Батьківщина (+ 4%), Слуги Народу (+ 4%) та ЄС (+ 3%). У той же час знизили свою активність депутати ОПЗЖ (-3%) і Голоси (-1%).

За даними КВУ, в середньому в липні на засіданнях Ради було зареєстровано 293 народних депутата. Це дещо менше, ніж у червні, коли було зареєстровано 298 депутатів.

Як повідомлялося раніше, у партії Слуга народу сталася спалах коронавіруса — захворів нардеп Данило Гетьманцев, а також депутати мажоритарники Павло Халімон і Сергій Гривко.

Депутат Виноградівської районної ради Закарпатської області Іван Удут насмерть збив на джипі Toyota Land Cruiser мотоцикліста. Чоловік помер від травм на місці.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...