Дружина репера Енді Картрайта назвала ще одну причину його смерті

Дружина репера Енді Картрайта назвала ще одну причину його смерті
Автор Марія Петренко в Новини

Причиною смерті репера Енді Картрайта (Олександра Юшко) міг бути серцевий напад.

Про це повідомляє Telegram-канал Mash на Мийці, передає Zavtra.

Loading...

Адвокат Ірина Скурту каже, що дружину музиканта поки опитати не вдалося: вона майже не спить і не їсть вже 5 діб і вчора була на межі втрати свідомості.

Єдине, що вже розповіла Марина, це те, що у Енді Картрайта були проблеми з серцем, а з початку пандемії він впав у депресію і, як їй здається, почав вживати наркотики. Будь – вона не знає.

В день смерті репера Марина в паніці вирішила, що це була передозування, але на 100% вона не впевнена в цьому. Адвокат каже, можливо, смерть наступила від природних причин.

Маленька дитина Марини і її мама в цей час були в квартирі: у Енді був окремий кабінет, і якийсь час його смер вдавалося приховувати. Мати дізналася на другу добу і після вмовляла дочку повідомити про подію в поліцію.

Раніше повідомлялося про те, що Марина, помітивши, що Енді Картрайт помер, вирішила, що вона померла від передозування наркотиків. В той момент вона вирішила приховати від шанувальників його смерть, розчленувала і сховала труп. Але, що робити далі, не знала. Поліцейські, що приїхали дійсно знайшли 5 пакетів з частинами тіла репера. Первинний аналіз останків тіла Енді показал, що в його крові немає слідів наркотиків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...