Пенсія понад 10 тисяч гривень: скільки українців отримують великі виплати

Стало відомо, скільки пенсіонерів отримують велику пенсію

Пенсія понад 10 тисяч гривень: скільки українців отримують великі виплати
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Поки в Україні планують запровадити багаторівневу пенсійну систему, з’явилася інформація, що станом на 1 січня 2020 року майже 260 тисяч українців отримують пенсію у розмірі понад 10 тисяч гривень.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на УНН, про це повідомили у Пенсійному фонді України.

Loading...

“Розмір пенсії понад 10 000 гривень станом на 1 січня 2020 року отримують 259 519 осіб”. — йдеться у відповіді ПФУ на запит.

При цьому, зазначена інформація надається без даних по Автономній Республіці Крим, Севастополя, даних по тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

До слова, у 2020 році пенсії українців будуть розраховувати за новою формулою, виплати залежатимуть від заробітку і страхового стажу людини. При цьому, розмір пенсії безпосередньо залежить від розміру середньої заробітної плати, яка в даний час складає 6 188,89 гривень.

Раніше повідомлялося, що пенсії в Україні у 2020 році зазнають низку нововведень – індексації, пенсійні доплати, підвищення страхового стажу тощо.

До слова, в Україні відбувається пенсійна реформа, внаслідок якої через вісім років лише половина українців буде мати право отримувати пенсії в 60 років, решта працюватиме до 63 і 65 років.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...