Почнуться заморозки: якою буде погода у серпні

Після 20 серпня в Україні буде спостерігатися різке зниження температури повітря

Почнуться заморозки: якою буде погода у серпні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Після «вересневої прохолоди», з кінця липня в Україні розпочнеться підвищення температури, яке триватиме більшу частину серпня. Тільки в третю декаду останнього місяця очікується різке похолодання.

Про це під час прес-конференції повідомила доктор фізико-математичних наук науково-дослідного гідрометеорологічного інституту ДСНС України Вазіра Мартазінова, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

«В кінці липня очікується підвищення температури. Дуже напруженим буде серпень. У серпні буде більше днів сухих, і температура повітря в окремі дні буде доходити до 30 градусів і вище», — сказала Мартазінова.

За її словами, після 20 серпня в Україні буде спостерігатися різке зниження температури повітря, і лише у вересні стане тепліше. Ці процеси будуть однакові, як для півночі, так і півдня країни.

При цьому у вересні температура повітря буде в деякі дні доходити до 24-26 градусів, але буде нестійкою. А до кінця місяця знову різко похолодає — аж до заморозків.

Як повідомлялося раніше, синоптик Леонід Горбань прогнозував, що серпень в Україні буде спекотним — з денними температурами на рівні 30-35 градусів. Комфортні температури прийдуть в Україну після 10 серпня. Синоптик прогнозує, що температура різко впаде до 24-26 градусів. При цьому опадів буде набагато менше, ніж у липні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...