Погода у серпні: синоптики дали сумний прогноз для Києва

Доведеться часто носити з собою парасольку

Погода у серпні: синоптики дали сумний прогноз для Києва
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Осінь прийде в Київ раніше терміну, синоптики озвучили прогноз погоди у столиці на серпень – буде багато дощів, а температура в середньому буде 25 градусів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про погоду на останній місяць літа з посиланням на метеорологічні сервіси Gismeteo і Accuweather пише “Інформатор“.

Прогноз погоди в столиці на серпень від Gismeteo

Сервіс опублікував дані про погоду на найближчі 28 днів, і вони кажуть, що в Київ увірвався вересень. На жителів столиці чекають грози в період з 3 по 7 серпня. Температура повітря також буде схожа більше на теплу осінь – в середньому стовпчики термометра показуватимуть 25°C. Тільки три дні будуть більш спекотними — 9 і 16 серпня, коли температура підніметься до 28°C, а 10 серпня впритул наблизиться до 30°C. На іншому температурному полюсі розташувалися 26 і 28 серпня, коли стовпчики термометрів опустяться до 17…18°C.

Прогноз погоди в столиці на серпень від Accuweather

Сервіс також попереджає про зливи, без грому і блискавок. Грозові дні: 2, 16, 20, 21 і 24 серпня. Синоптики даного сервісу відзначають, що повітря в середньому буде прогріватися до 21..23°C. Спекотних  днів (вище 25 градусів) буде відразу вісім. Кінець місяця буде досить прохолодним.

Нагадаємо, синоптики попереджають про погіршення погодних умов в Україні, через спеку у багатьох регіонах оголосили про пожежну небезпеку. Також очікуються шквали. До 2 серпня у південних, східних, більшості центральних районів та Івано-Франківській області оголошено надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.

Джерело: Народна Правда