Виділення допомоги на поховання у Москві: кому призначається і як отримати?

Виділення допомоги на поховання у Москві: кому призначається і як отримати?
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Більшості москвичів доводиться стикатися з серйозними проблемами, коли в родині помирає близька людина і треба займатися похоронами. На додаток до смутку і горя відчувається і серйозне фінансове навантаження. Адже в столиці все значно дорожче. І це стосується навіть ситуації, коли виникає необхідність в організації похорону. Але в цьому випадку потрібно подумати над питанням щодо допомоги на поховання. Чи можна на це розраховувати?

Loading...

Для кого це призначено?

Яка б не була сім’я, велика чи маленька, багата чи бідна, на похорон знадобляться гроші. І сума виявляється значна. Згідно з проведеними дослідженнями сьогодні для організації жалобного заходу в середньому йде від 50 до 60 тисяч рублів. І хоча пенсіонери часто намагаються відкладати щось на свої похорони, цих грошей все одно виявляється мало.

Згідно місцевому і федеральному законодавству, в Москві громадяни пільговики мають право на допомогу на поховання. У цю категорію входять такі особи:

– інваліди 1-ї та 2-ї групи;
– ті, що втратили роботу;
– непрацюючі пенсіонери;
– учасники ВВВ;
– діти.

Також це відноситься і до студентів. Але тільки в тому випадку, якщо мова йде про очну форму навчання. А якщо людина позбувся роботи і відноситься до категорії безробітних, він має перебувати на обліку в УСЗН. Можуть розраховувати на таку компенсацію також родичі незаконно репресованих та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Як отримати допомогу?

По-перше, необхідно враховувати один дуже важливий нюанс: на момент похорону ніяк не вдасться отримати цю допомогу. Адже спочатку необхідно зібрати цілий пакет документів, а потім подати заяву. Поки всі ці папери не будуть перевірені, допомога на поховання не нараховується. Тому воно виплачується вже після похорону. А по-друге, одержати її мають право тільки найближчі родичі померлого або ті, хто вкладав гроші в послуги і придбання траурних атрибутів. Це можуть бути друзі або навіть ритуальне агентство.

Самостійно оформити допомогу на поховання буває складно. Обов’язково треба знати, які для цього потрібні документи. На подачу заяви про видачу такої компенсації відводиться певний час. Тому треба б зайти на сайт https://ritual.ru/ і подивитися, яка там викладена інформація. Мова йде про компанію Ритуал.РУ, яка вже тривалий час займається організацією похорону в Москві, пропонує послуги, так і траурні атрибути. Тут обов’язково допоможуть і з вирішенням питання про отримання допомоги на поховання. Звертатися може будь-хто щоб з’ясувати, чи входив померлий родич в категорію пільговиків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...