Карантин в Україні триватиме до кінця 2021 року: думка медика

Карантин в Україні триватиме до кінця 2021 року: думка медика
Автор Марія Петренко в Новини

Карантин в Україні через пандемії COVID-19 може протривати до кінця 2021 року.

Таку думку висловив лікар-інфекціоніст, колишній глава Центру громадського здоров’я України Володимир Курпіта, передає Obozrevatel.

Loading...

«По тривалості карантину. Поки найоптимістичніші прогнози епідеміологів такі — мабуть, варто розраховувати на весь 2021 рік, оскільки за цей час значна кількість населення не перехворіє і не буде вакцини у великому доступі. Тому готуємося до адаптивного карантину, який зараз вводиться урядом протягом тривалого часу», — вважає лікар.

Також Курпіта зазначає, що незважаючи на пандемію, в Україні поступово послаблюється карантин.

«Найбільш критичну ситуацію можна очікувати десь у другій-третій тижні жовтня, коли в Україні традиційно розпочинається сезон гострих респіраторних захворювань. І, звичайно, місто Київ завжди в зоні ризику, в зв’язку з тим, що це місто-мільйонник, куди приїжджає велика кількість людей як з країни, так і ззовні. У місті величезна мережа різних закладів і транспорту, де, власне, і відбувається передача вірусу», — підсумував Курпіта.

Як ми вже повідомляли, в Україні вже провели 1 013 793 ПЛР-тестів на коронавирусную інфекцію COVID-19 станом на 30 липня.

А також, в країні за добу зафіксували 1090 нових випадків COVID-19. Всього у світі з початку пандемії захворіли 17 мільйонів 295 тисяч 538 осіб, а померли 673 тисячі 171 людина.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...