Російський бізнесмен стане членом британського парламенту

Російський бізнесмен стане членом британського парламенту
Автор Марія Петренко в Новини

Російський бізнесмен Євген Лебедєв стане членом верхньої палати британського парламенту. Його ім’я значиться серед 36 осіб, список яких королеві Єлизаветі II передав прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

Про цієї інформації повідомляє портал Завтра.

Loading...

Зазначимо, що в даному списку також — брат голови уряду Джо Джонсон, який в 2018 році пішов з посади міністра транспорту із-за незгоди з проектом угоди про вихід країни з Євросоюзу.

Рекомендація прем’єра Джонсона просунути по політичній драбині російського бізнесмена привернула до себе особливу увагу. Десять днів тому парламент оприлюднив доповідь спецслужб про російському втручання в демократичні процеси Великобританії.

У пресі з’явилися припущення, що британський уряд, швидше за все, посилить увагу до вихідців з Росії у великій Британії та їхніх грошей.

Відзначимо, що Євген Лебедєв має британське підданство з 2010 року і видає газети Evening Standard і The Independent.

Його батько, Олександр Лебедєв відомий у Великобританії як російський підприємець і інвестор. Місцева преса в своїх повідомленнях згадує, що Лебедєв-старший в кінці 1980-х — початку 1990-х років був співробітником КДБ-ФСБ, працюючи в управлінні зовнішньої розвідки.

Нагадаємо, що в Польщі підтвердили «російський слід» в авіакатастрофі літака Качиньського.

Також, британські вчені спрогнозували «убивчу» другу хвилю коронавіруса.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...