Трамп заявив про намір заборонити TikTok в США

Трамп заявив про намір заборонити TikTok в США
Автор Марія Петренко в Новини

Президент США Дональд Трамп заявив, що заборонить китайську соцмережа TikTok в Сполучених Штатах Америки, можливо, вже 1 серпня.

Як передає портал Завтра, про цієї інформації повідомляє Радіо Свобода.

Loading...

«Що стосується TikTok, то ми заборонимо їх у США» , — сказав Трамп журналістам вчора, 31 липня.

При цьому за кілька годин до цього президент США заявив, що інші варіанти реагування залишаються в силі через занепокоєння про те, що соцмережа може бути інструментом китайської розвідки.

Трамп заявив, що він може скористатися надзвичайними економічними повноваженнями або виконавчим розпорядженням, щоб заборонити TikTok, який є особливо популярним серед молоді. За оцінками, ця соцмережа використовують мільярд користувачів у всьому світі.

Уряд США раніше цього тижня прийняли рішення, що китайську соцмережа повинен перевірити Комітет з іноземних інвестицій США. Китайські влади розкритикували це рішення США і звинуватили Вашингтон у дискримінації. Компанія-власник соцмережі наполягає на тому, що вона не обмінюється даними користувачів з Пекіном.

Ситуація може надалі погіршити загострені відносини між США і Китаєм.

Зауважимо, що додаток для створення і перегляду короткого відео TikTok належить компанії ByteDance, яка базується в Китаї.

Нещодавно TikTok був заборонений в Індії разом з 58 іншими китайськими додатками на тлі зіткнень на кордоні між Індією і Китаєм.

Нагадаємо, що Трамп хоче перенести вибори президента США.

Також ми повідомляли, що в США впала стіна Трампа».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...