Бузовський мафіозі Стукало, Сорока і Павлова роками тероризують жителів Києво-Святошинському районі

Бандити Стукало, Сорока і Павлова тероризують жителів села Бузова в Києво-Святошинському районі.

Бузовський мафіозі Стукало, Сорока і Павлова роками тероризують жителів Києво-Святошинському районі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Бандити Стукало, Сорока і Павлова тероризують жителів села Бузова в Києво-Святошинському районі

Бандитське угруповання Стукала Олексія, Дмитра Сороки і його співмешканки Єлизавети Павлової вже кілька років тероризує жителів села Бузова в Києво-Святошинському районі, – йдеться в статті на politrada.com.

Loading...

Бузовський банда давно промишляє рейдерством, підпалами, залякуванням і шантажем неугодних.

Днями Сорока і Павлова підпалили офіційний пункт сортування ТПВ. Доказів їх причетності до підпалу – чимало. Пожежі передувала інформаційна кампанія проти сортувального пункту у виконанні Сороки, хоча величезну смітник біля свого будинку в с. Гурівщина вони нібито не помічають.

Крім того, безпосередньо перед загорянням місцеві жителі бачили біля сортувального пункту автомобіль мафіозніков.

Щоб приховати свою причетність до злочину, відразу після підпалу Сорока і Павлова виїхали в місто Вилкове Одеської області, і відразу ж почали заявляти, що ніяк не причетні до того, що трапилося.

Підпал сортувального пункту проблему сміття тільки погіршив. А тижнем раніше в Бузової відбулося мирне зібрання місцевих жителів щодо вирішення питання з вивезенням відходів в селі. Саме Сорока і Павлова тоді зірвали обговорення важливого для громади питання. Коли зав’язалася словесна перепалка, Сорока кинувся на що стоять поруч людей з молотком. Нальотом керувала мати Сороки – Наталія, яка є хрещеною матір’ю Бузівське банди.

Бузовський мафіозі Стукало, Сорока і Павлова роками тероризують жителів Києво-Святошинському районі

Ватажок Бузівське мафії, під яким ходять Сорока, Павлова і їх підручні – Олексій Стукало. Земельний махінатор, який обманом віджимає паї пенсіонерів, а потім втридорога здає їх в оренду китайському агрохолдингу. Маріонетки Сорока, Павлова та інші, потрібні Стукало, щоб розгойдати ситуацію в селі і під шумок за безцінь скупити земельні ділянки.

Справа в тому, що Бузова знаходиться в 20 км від київської окружної. Це перспективний з точки зору забудови село з досить дорогий землею. Ватажок і пішаки мафії намагаються захопити цей ресурс за всяку ціну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...