Весняний призов 2020: скільки українців вирушили на службу

Весняний призов 2020: скільки українців вирушили на службу
Автор Марія Петренко в Новини

В Україні на строкову службу за підсумками весняного призову вирушили понад 16 тисяч українців.

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу Збройних сил України з посиланням на Головне управління персоналу Генштабу ЗСУ.

Loading...

«Покликані і відправлені у війська (сили) всього 16 460 осіб, з них у Збройні сили України — 9 тис. осіб; Національну гвардію України — 5 460 осіб; Державну спеціальну службу транспорту — 700 осіб; Державну прикордонну службу України — 1,3 тис. осіб», — йдеться в повідомленні.

У Генштабі також нагадали, що весняний призов з травня по липень проводився в умовах карантину, викликаного пандемією коронавіруса COVID-19.

«Усім призовникам перед відправкою у війська з допомогою місцевих державних адміністрацій проводилися відповідні тести на виявлення коронавирусной інфекції. Також молоде поповнення, яке надходило в військові частини, протягом двох тижнів розташовувалося окремо від іншого особового складу, з метою здійснення їх посиленого медичного спостереження, контролю та дотримання заходів епідеміологічної безпеки», — отметилив Генштабі.

Весняний призов 2020: скільки українців вирушили на службу

Раніше ми вже повідомляли, що для українських абітурієнтів в 2020 році діє острочка призову в армію, тому випускники мають повне право на вступ і отримання освіти.

У той же час, тисячам українських випускників почали надходити повістки в армію. Причиною цього стало перенесення вступної кампанії у Вузи за пандемії коронавіруса.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...